Kargo

Oh'Kargo

Siparişlerinizi en kısa sürede size ulaştırmayı hedefliyoruz! Lütfen siparişi işleme koymamız için bize birkaç gün verin, uluslararası gönderiler için 5 ila 14 iş günü içinde siparişinizi işleme koyulacaktır. Ön siparişler daha uzun teslim sürelerine tabi olabilir, lütfen ürün açıklamasını kontrol edin. Teşekkürler!Varış Yeri               Kargo Şirketi                 Ücreti             Teslim Süresi (İş Günü)

Türkiye                  MNG Kargo                  Ücretsiz             3-5 gün


ABD ve Kanada     Fedex Tracked            $10                  5 - 7 gün
                                  Courrier


Avrupa                Fedex Tracked                 $10                5 - 7 gün
ve İngiltere                Courrier
Avustralya                Fedex Tracked               $12,50              5 - 10 gün
ve Yeni Zelanda         Courrier
Türkiye İçi Kargo
Türkiye içindeki tüm siparişlerde ücretsiz kargo sunuyoruz. Tüm siparişler, satın alma tarihinden itibaren 24 saat içinde gönderilecektir. MNG kargo için Türkiye içinde nakliye süreleri genellikle 1 ila 3 gün arasındadır.


ABD ve Kanada'ya Gönderim
Tüm siparişler, satın alma tarihinden itibaren 48 saat içinde, İstanbul Ofisimizden işlenecek ve gönderilecektir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, nakliye süreleri değişecektir. Uluslararası konumlardan sipariş verirken ithalat vergilerine tabi olabilirsiniz. gümrük vergileri ve/veya aracılık ücretleri. karşınıza çıkabilir, OhSevenDays bu ücretlerden sorumlu değildir. Gümrük politikaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yerel gümrük idarenizle iletişime geçin.

Avrupa ve Birleşik Krallık'a Gönderim
Tüm siparişler, satın alma tarihinden itibaren 48 saat içinde, kredi doğrulaması ve müsaitlik durumuna bağlı olarak İstanbul Ofisimizden gönderilecektir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, nakliye süreleri değişecektir. OhSevenDays'den uluslararası konumlardan sipariş verirken ithalat vergilerine tabi olabilirsiniz. Gümrük vergileri ve/veya aracılık ücretleri. OhSevenDays bu ücretlerden sorumlu değildir. Gümrük politikaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yerel gümrük idarenizle iletişime geçin. 

Avustralya ve Yeni Zelanda'ya Gönderim
Tüm siparişler, satın alma tarihinden itibaren 48 saat içinde, kredi doğrulaması ve müsaitlik durumuna göre İstanbul ofisimizden gönderilecektir. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, nakliye süreleri değişecektir. OhSevenDays'den uluslararası konumlardan sipariş verirken ithalat vergilerine tabi olabilirsiniz. Gümrük vergileri ve/veya aracılık ücretleri. OhSevenDays bu ücretlerden sorumlu değildir. Gümrük politikaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen yerel gümrük idarenizle iletişime geçin.


Paketleme
Dünyayı sevdiğimiz ve sürdürülebilir ve çevre dostu bir markayı teşvik ettiğimiz için aşırı paketlemeden kaçınmaya çalışıyoruz. Gönderiniz geri dönüştürülebilir bir Fedex torbasında size ulaşacaktır.

Kayıp veya Hasarlı Paketler
Bir sipariş vererek, OhSevenDays'in sağladığımız herhangi bir nakliye hizmetinden kaynaklanan herhangi bir hasardan sorumlu olmayacağını anlamış olursunuz. Kaybolan paketlerin izini sürmeye elbette yardımcı olacağız, ancak siparişinizi istenen adrese gönderdikten sonra kaybolan paketlerin sorumluluğunu üstlenemeyiz.

Yanlış Sevkiyat Adresi
Tüm satın alma işlemleri için lütfen gönderim adresinizin doğru olduğundan emin olun. Geçersiz bir adres nedeniyle iade edilen siparişler, yeniden sevk edilirse 20,00 USD kargo ücretine tabi olabilir.


Nakliye İadeleri
Lütfen sipariş numaranızı ve geri ödeme nedeninizi bize gönderin. İstanbul lokasyonumuza iade edilecek iade kargo ücretlerinden tüm müşterilerimiz sorumludur. Herhangi bir gümrük belgesi için iade etiketi "Malların İadesi" olarak işaretlenmelidir. Ürünlerin nakliye sırasında kaybolmaması için lütfen bir takip numarası sağladığınızdan emin olun. Aksi takdirde, geri ödeme yapamayız. Geri ödemenizin hesaba geçmesi için lütfen 10 iş günü bekleyin. İade paketiniz alındığında ve geri ödemeniz işleme alındığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş ettiğiniz toplam ürün tutarı tarafınıza iade edilecektir. Nakliye ücretleri iade edilemez.