İade Politikamız

OhSevenDays, tam fiyatıyla satın alınmış, giyilmemiş ve yıkanmamış ürünlerin iadesini kabul edecektir. Ürün, gönderinin teslim alındığı tarihten itibaren 30 iş günü içinde bize ulaşmalıdır. TÜM indirimli ürünler nihai satıştır. Özel üretilmiş ürünler nihai satıştır. 

Türkiye içinde ücretsiz iade
Lütfen sipariş numaranızı ve iade sebebinizi info@ohsevendays.com adresine e-posta ile gönderin. Size ücretsiz bir kargo etiketi göndereceğiz. Lütfen tüm orijinal ambalajın geri gönderildiğinden emin olun. Ürünler elimize ulaştığında, geri ödeme yapacağız. Geri ödeme, orijinal satın alma işlemini yapmak için kullanılan kredi kartına veya Paypal hesabına yatırılacaktır. Geri ödemenizin hesaba geçmesi için lütfen 10 iş günü bekleyin. İade paketiniz alındığında ve geri ödemeniz işleme alındığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz.


Uluslararası iadeler
Uluslararası müşteriler için lütfen sipariş numaranızı ve iade nedeninizi info@ohsevendays.com adresine e-posta ile gönderin. Tüm uluslararası sipariş müşterileri, İstanbul'daki konumumuza iade nakliye ücretlerinden sorumludur. Malların nakliye sırasında kaybolmaması için lütfen bir takip numarası sağladığınızdan emin olun. Eğer öyleyse, geri ödeme yapamayız. Geri ödemenizin hesaba geçmesi için lütfen 10 iş günü bekleyin. İade paketiniz alındığında ve geri ödemeniz işleme alındığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş ettiğiniz ürünün toplam tutarı size iade edilecektir. Nakliye ücretleri iade edilmeyecektir.